Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Ne-sraz magick.cz v Praze

To byla velká legrace. Srazy magick.cz pořádáme pravidelně, ale vždy v Brně. Nikomu to nevadilo, jen Pražáci chtěli, abychom něco uspořádali taky v Praze. Nic jsme proti tomu neměli - ať uspořádají, a my přijedeme. Po 3 letech se konečně srazík domluvil. Hospodu zamluvili plkači z konferencí, spaní jsme si domluvili pro jistotu sami. Došli jsme na sraz na náměstí míru. Pozvolna se přitrousilo asi 20 lidí, z nichž jsme znali tři nebo čtyři. Hlavní organizátorka přišla mezi posledními a oznámila nám, že zamluvenou hospodu zrušila. Máme prý přijít za Hrabětem na místo, kde nově nastoupil do práce. Hrabě organizoval skoro všechny naše srazy, nedalo se odmítnout.

Odešli jsme v pěti lidech. Slíbili jsme ostatním, že se vrátíme... anebo ať přijdou za námi. Ve dveřích nám hospodská doporučila, ať se nevracíme, protože za půl hodiny zavírají. No a v pěti jsme se výborně bavili až do tří hodin do rána.
Jediný kdo měl problém, byli zbylí Pražáci. Druhý den před polednem jsme přišli na to, že nám volali - pravda, cesta do hospody přes ulici vyžaduje mobilní telefon, je to daleko. Ale kdo by hlídal v hospodě, kde hraje muzika, mobily? Kdosi z toho udělal, že jsme jim telefon vzali a přerušili a že jsme se s nimi nechtěli setkat. Někteří z nich z toho mají problém až do dnešního dne.

Poznámka: V Praze jsem nějakou dobu pobývala a byla jsem vyjevená z toho, jak si tam lidé nevěří. Nikde a nikdy jsem se s něčím podobným nesetkala. Je to zcela specifický způsob chování. Jeho projevem je například hledání tajných Lasenicových spisů v útrobách brněnské Univerzitní knihovny nebo tajného magického řádu v okolí Tišnova. Zkuste si přečíst toto, to je také pražská moderní mytologie.

Komentovat
 
zapsáno v lednu 2004

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz