Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Lehké jako ... pírko :-)
Televize vlastně ani není zábava

Proč jsem nebyla nahá?
To je, pane, otázka.....
Nabídka na účast v Peříčku přišla někdy koncem letních prázdnin. Jsem pro každou špatnost, jen jsem si říkala, aby naši maminku neranila mrtvice. Ona je dost citlivá.
To Roman se vrhal do akce s nadšením začátečníka a byl by ochotný dělat i live show. Jsem naštěstí kritická a vím, co mohu ukázat ve všech významech tohoto slova. Naštěstí nám to nikdo nenabídl. :-) Jenom ta děvčica, co s námi domlouvala scénář už 14 dnů před natáčením, byla ochotná slíbit cokoliv.
S tou slečnou ale byla legrace i jinak. Odsouhlasili jsme vystoupení. První krok. Pak chtěla 3 rituály - jeden pro muže, jeden pro ženu, jeden pro dvojici. Dovolala se mi do Lažánek - prý ať jí to pošlu. Pokusila jsem se vysvětlit, že v lesích na okraji Vysočiny není internet. Myslím, že se mi to moc nepovedlo; volala ještě 2x.
Rituály jsme dali dohormady po trojím přepisovaní - sebepřehlednější scénář neprošel, protože byl moc složitý. Pochopila jsem, že dramaturgii vadilo, že rituály měly nějakou myšlenku. Pak jsme s tou slečnou v pražské restauraci - už nevím, jak se jmenovala, ale byla na hlavní :-) vymysleli trošku křečovitý rozhovor.

Jak vyplynulo z předchozích příspěvků o pořadech v TV, nejsem příznivec natáčení a už vůbec ne natáčení Novy. S Věštírnami jsem neměla nejlepší zkušenost - ne že by lidé nebyli slušní, ale dojem zůstal prapodivný. Tentokrát to bylo jinak. Asi záleží na pořadu, v němž má host účinkovat - a nebudeme si nic nalhávat: Věštírny nebyly nic moc.
Z domluvených scénářů, tolikrát vybraných a zjednodušených na absolutní bezduchost, nebylo nic moc. Taneční vystoupení se točila několik dnů dopředu a podle úplně jiných, jejich vlastních scénářů - ty naše, byť zkrácené, byly moc složité. Z rozhovoru nebylo nic moc, protože byly moc složité a pro diváka Novy to musí být jednoduché. Režisér nás pořád okřikoval, že máme mluvit jen o sexu a jen v krátkých větách - máme povídat příhody, nic víc. No jo, ale já jsem si žádné příhody nenachystala, nemám trénink na jejich povídání z patra a o příhodách mi nic neřekli - a vymyslet něco před celým štábem pokřikujích techniků, kameramanů a před velmi hlučným rejžou - to bych musela být zkušenější.


Jak to tam vypadalo:
Ve studiu kulisy, v pozadí kompars, který si to musel celé odsedět. A režisér volal: Hej vy v té červené košili, kam se díváte - máme se dívat na Zuzanu A., ne na zem. Hej vy nevrťte se tam, jak to bude v obraze vypadat?!
Ve studiu je horko, svítí reflektory. Nekomunikativní maskérka mi namalovala celkem pěkný obličej, jen jsem si nesměla okusovat rtěnku. Ještě mne přišla párkrát přepudrovat. Bylo mi v tom trochu horko.
Pusinky jsou úzké a je na nich vprostřed hrb, takže se na nich hrozně špatně sedí. Nevěděla jsem, jak se na ní uvelebit.
Štáb tvořili především muži a měli takové to drzé filmařské chování, na které nejsem zvyklá a nevím, jak mám zareagovat. Je to o zvyku a nevidím to jako něco špatného - zase se mám kde zdokonalit.
Zuzana B. čili Belohorcová je moc sympatická, příjemná a s dokonalým profesionálním vystupováním. Přišla se seznámit, mluvila slušně, nebyla afektovaná. Mám z ní velmi dobrý pocit.
Mně se nemluvilo dobře, měla jsem večer předtím trému, ač ji často nemívám, a nemohla jsem spát. Byla jsem jako cáknutá a myslím, že jsem nezvládla hlavně pohybové vyjádření a seděla moc v jedné pozici, ani rukama nemáchla. No a ty příhody jsem neměla nachystané. Roman úplně vypadl z formy a skoro pořád mlčel. Tak mne moc nerozehřál, což byla škoda. V sestříhaném pořadu nebylo jeho bezradnost vidět.


Celé natáčení bylo odbyté asi za dvě hodiny i s tím, že jsme 30 minut čekali, protože vystoupení striptérek mělo trošku skluz. Maskérka se divila, proč se chci odpudrovat. Za chvilku jsme byli na cestě domů.

Vysílání pořadu byla teprve legrace. Několik lidí mi volalo, že viděli v Programu, že budu v Peříčku. Už mi neřekli že doufají, že tam budu nahá. Překvapilo mě, kolik lidí Peříčko sleduje. Ale ještě víc mě překvapilo, kolik lidí jej ten den sledovalo náhodou a jinak se nikdy nedívají.
Obrázky pro mne do počítače stáhla a dál připravila kamarádka Vera. Dalo jí to hodně práce a já jí děkuju. Popisky jsou její.

Komentovat

Bude vás zajímat:
O příčinách vánoční tsunami Okultní význam velké vlny
Už nás víckrát nezvěte! Když jde v esoterice jen o podvod.
...kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém Jak vypadá jiná realita. 
Dopsáno v březnu 2004

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz