Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Kočky na střeše

Toto je ono zmíněné hledání včerejšího dne. K malování jsem usedla po mnoha letech, kdy jsem buď nemalovala nebo jsem dílko neuznala za vhodné archivovat. Je to jen takový...nápad, ale asi se s tímto motivem ještě společně setkáme.
Nemám zvláštní zálibu v mandalách, čili kruhových obrazcích. Přesto se sem tam nějaká objeví. Přikládám tomu zvláštní význam.


Technicky a stroze působící obraz vznikal při dozvucích První moravské povodně. Toulající se kočky zdůrazňují neživotnost prostoru. Elektřina a její projevy patří mezi moje oblíbené rekvizity. Přesto se na ni v nejbližších letech dostane jen málo. Svět tehdy zvučel neobvyklým napětím, podobně jako výkres a také měl mnoho nedokonalostí. Bylo na čase jej přestavět.
Dveře do garáže jsou pootevřené a není jasné, jestli je za nimi hromádka nářadí, nebo jestli tam majitel ojeté šunky pochrupkává, než půjde porýt zahradu. Plakátování dveří mívají v obliě mladí - tak třeba je to nějaký intelektuál, který si jen skočil na pivko. Má ale pěkně uklizeno. Do bedýnek s elektrickým napětím není radno strkat prsty a drátům je lépe se vyhnout - ale kočka, ta si poradí se vším. Pročpak se tu vlastně tak sešly?
 
září 1997

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz