Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: gethostbyname failed. errno=0 in /volume1/web/magick/alx/via/my/nu/clanky/config/clanky.inc.php on line 30 Warning: getimagesize(http://things.magick.cz/via/my/nu/clanky/images/m_mse.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: gethostbyname failed. errno=0 in /volume1/web/magick/alx/via/my/nu/clanky/config/clanky.inc.php on line 30
Černá mše

Je to poslední obrázek, malovaný stylem postaru. I když... ještě jsem se o jeden pokusila, ale už to byla snaha najít včerejší den.
Obrázek uzavírá nejen období spojené s určitým výtvarným výrazem. Je uzavřením životního období a názoru. Je tudíž symbolem či mezníkem.


Před obřadně až strnule se tvářícími účastníky černé mše sedí holčička, která zcela neobřadně, ale zaujatě, rozmlouvá s Temným Pánem, jako kdyby se nechumelilo. Však se taky nechumelí.
Zevrubné obeznámení se satanismem mi dalo kromě obliby obřadné magie také chuť nosit masku blázna. Co jiného dělat, když začne být zjevné, že ti zlí jsou vlastně rozzlobená strašidýlka a ti dobří jsou přinejlepším tak tochu moulové. a co teprve obřadně se tvářící zástupy obřadných mágů?....
 
Prosinec 1991-leden 1992

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz