Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Necesta do Chorvatska

Ještě před ostudou s Astrovíkendem mi paní Prošková volala a nabídla mi, ať vedu jeden z chorvatských týdnů dovolené. Moc se mi do toho nechtělo. Podobná hurá akce se už několikrát uskutečnila s dost malým úspěchem - předchozí rok se z 12 nabízených týdnů uskutečnily myslím tři. Lidé jsou přesycení nabídkami duchovních dovolených u moře, nabízí je snad každá cestovní kancelář. Zvlášť v Chorvatsku.
Ale nechala jsem se nakonec ukecat, ať mne tam tedy napíší.

Velmi nepříjemným překvapením pro mne pak bylo, že paní Prošková spolupracuje s brněnskou cestovní kanceláří Tomi, která mi už jednou při spolupráci ještě s Astrem :-) dělala potíže a nechtěla mi zaplatit honorář. A ještě víc jsem byla překvapená když mi řekli, že si mám sama sehnat klienty, kteří na tu dovolenou pojedou. Trošku udiveně jsem se ptala, nač potom potřebuji cestovní kancelář - klienty si seženu, program jim udělám a objekt si pronajmout zvládnu i bez nich - nebyli by oni náhodou tím článkem, který je navíc - jako pouhý překupník?
Klienty jsem si nehledala, přesto se nějací našli. Zavolali podle propozic do časopisu Fénix, který dělal na chorvatské dovolené reklamu - tam ale mým klientkám řekli, že akce je zrušená a nikam se nejede. Potíž byla v tom, že akce byla zrušená pro Fénix, jehož vlastníci se dostali do pře s paní Proškovou a ta byla odejita. Ostatní podílníci akcí ale nechtěli přijít o penízky a nadále se snažili ty týdenní dovolené prosadit. Prý mám své klientky poslat za někým jiným, ve Fénixu lžou a jsou zlí, mám se o klienty starat, zavolat jim a přesvědčit je, aby jeli, povídala mi paní Prošková, zřejmě žijíc v dojmu, že mne angažovala jako reklamního agenta, ne jako lektorku tarotu a čarodějnických technik pro začátečníky. A když jsem se dozvěděla, že uzávěrka zájezdu je letos den před odjezdem, kdy se dozvím, jestli se vlastně pojedu nebo ne, naznala jsem, že není důvod, proč by si ze mne měl někdo dělat legraci a svou účast jsem zrušila - pro tyto prázdniny i pro jakékoliv další. Když budu chtít své zájemce vézt do Chorvatska - což není pravděpodobné, protože Balkán nemám ráda - povezu je tam sama, na vlastní zodpovědnost a bez kupy příživníků, kteří nejsou schopni udělat víc, než zmatek.
 
prosinec 2003

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz