Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Astrovíkend Praha naposledy

Časopis Astro prošel vnitřními změnami, zvlášť co se týká personálního obsazení. Odejitá paní Prošková si založila časopis Fénix s jakousi firmou dovážející energetické zářiče. Proti gustu... nás tato firma chtěla dost výrazně finančně podvést, takže bych s nimi nezaložila ani záložku do knihy, ale ne každý musí mít mé zkušenosti.
Mohu-li posoudit, novému časopisu se moc nedařilo. Nevím, jestli v dnešní době (prosinec 2003) ještě existuje, v trafikách jej nevidím, ale zase tam moc nechodím, tak třeba jim křivdím. Ale to není důležité. Napsat jsem chtěla to, že Astrovíkend měl proběhnout pod záštitou nikoliv Astra, ale Fénixu, a to v obvyklý květnový čas a na obvyklém místě na pražském výstavišti. Proběhl tak napůl.

Předchozí Astrovíkend na podzim 2002 byl ten, kde jsme si zaplatili nemalý pronájem za stolek, a nakonec jsme seděli na dece na zemi. Pochopitelně jsem nových 800,- Kč za pronájem stolku/den neplatila a předpokládala jsem, že nevyužitý pronájem bude převeden do další akce. Na dotaz paní Proškové, proč nemám zaplaceno, jsem proto pochopitelně odpověděla, že jsem platila minule a služby mi nebyly poskytnuty. Zatvářila jsem se velmi, velice neústupně. A tak díky tomu, že jsme na podzim seděli na dece, jsme na jaře neplakali.
Na tento Astrovíkend se sjelo mnoho tzv. vystavovatelů, věštců atd. Někteří jeli na jeden den, jiní na dva. Zvlášť ti už koncem prvního dne plakali, a to doslova, viděla jsem dvě ženy v slzách, jiní nadávali, jiní to vzali flegmaticky: Co na tom, že přijelo tolik vystavovatelů. když za celé odpoledne přišlo 50 zákazníků na celé výstaviště. Vystavovatelé byli ve značné přesile a zákazníci, kteří zaplatili dost vysoké vstupné na výstaviště, neměli o služby zájem - jenom se přišli podívat. Na tanečky u Křižíkova pavilónu se dívalo nějakých deset lidí a znudění vystavovatelé na sebe pokřikovali přes prázdnou dlouhou halu a později odpoledne navštěvovali jeden druhého a smlouvali obchody mezi sebou, vesměs pevně rozhodnuti, že je tam nikdo neuvidí.
Jestli je tam někdo uviděl, nemohu posoudit. My už jsme se od té doby neúčastnili.
 
prosinec 2003

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz