Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Jupiter ... zářivá předehra k 2003
Život v jiném stavu vědomí I.

Loňský rok, tím myslím 2002, byl něčím neobvyklý. Tehdy jsem nevěděla čím. Když se člověk snaží hodnotit přítomnost, buď se mu to nedaří nebo udělá botu. Díky svým zápiskům si pamatuji, že jsem měla velmi dobrý pocit, jen jsem nevěděla, kde se bere.
Celé pozdní jaro 2002, tak od půli května do začátku července, mne provázel zvláštní nebeský jev. Bydlím ve starém pavlačovém domě a vchod i velkou část našich oken máme obrácené na západ. Večer, když obzor nabýval temně modrých barev, bylo v tom období lze dobře pozorovat Měsíc. Blízko Měsíce bylo vidět jasnou hvězdu, o níž jsem se dlouho domnívala, že je to Večernice. Obrázek svítícího Měsíce na šeřícím se nebi a hvězdy - jeho průvodkyně byl kouzelný a asi mne opravdu očaroval. Měla jsem potom někdy na začátku června zvláštní a velmi působivý sen.

V něm jsem často vyhlížela z okna - a při každém pohledu ven spadla na nočním nebi hnězda. Na konci snu padal na zem Měsíc a já jsem byla velice hrdá na to, že pozoruji tak jedinečný nebeský jev. Přestože může sen působit katastroficky, měla jsem z něj velmi dobrý dojem a chápu jej jako určité předznačení vnitřních dějů, o nichž budu v tomto nebo v některém dalším článku ještě psát. Padající hvězdy byly sestupujícími vyššími dušemi, které přicházejí na Zemi, aby... zde byly. Rozbitý Měsíc naznačuje změnu v nižší lunární sféře a tím změnu silových zón, s nimiž já (ale zřejmě i druzí) zacházíme.
Kvůli příjemným pocitům a předtuchám, které ve mně vyvolal měsíc s hvězdou, jsem se nemohla dočkat května dalšího roku, kdy je zase uvidím na obloze. Vyhlížela jsem - a nic. Nakonec, když už jsem je měla dávno uvidět, jsem kvůli tomu volala na hvězdárnu. Mladý hvězdář - jméno už si nepamatuju - mi řekl, že to asi byl Jupiter a že bych se podobného úkazu mohla dočkat tak za 70 let. Tak jsem to obrečela. No jo, ženská.

Astronomický dodatek:
Povodeň v Čechách začala mezi 9. a 11. srpnem 2002. V noci z 10. na 11. srpna jsme s Romanem viděli tak jasný meteor, že jsme byli přesvědčeni, že se jedná o umělý světelný jev nebo o výbuch či elektrický výboj. Úkaz pokládám za zajímavý v souvislosti s povodní, o níž jsme tehdy ještě nevěděli.
Na Štědrý večer 2003, čili více než o rok později, jsme zase s Romanem přijeli autem do lesů okolo Ochozu u Brna na pozdně večerní meditaci. Ihned po zastavení jsem vyhlédla z okna do mrazivé noci a uviděla padající hvězdu. Tento úkaz se mně jeví zajímavým nejen kvůli datu ale i proto, že v tu dobu - pokud je mi známo - není žádný meteorický roj.
 
Dopsáno a zařazeno 29.12.2003

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz