Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Jak od nás odcházel Mum

Dlouho. Teoreticky odešel už ani ne půl roku poté, co nastoupil. To měl první áčko - a koukal jakto, že se na něj zlobíme. "... se nic neděje, ne...?" Pak používal různé výmluvy, a hlavně byl asretivní a my moc měcí. Za celou dobu jsme jej nenaučili chodit do práce včas. Přitlačit nešlo. Když si vezme jeden do práce kamaráda, nejde mu říct od plic to, co by se u cizího sneslo bez potíží. A kamarád, u nějž je na první pohled znát, že nežije ladký život bez potíží, je prekérní zaměstnanec.
Chybami se člověk učí.

Měla jsem pro Muma do značné míry slabost - ačkoliv lidi se zabíhavým myšlením jinak ráda nemám, sama jsem netrpělivá. :-) Když něco dělal, dělal to pořádně a přesně, byl sečtělý, což je dnes vzácné a znal pravopis, což taky není časté. Ale míjeli jsme se, a zvlášť s Romanem se míjeli víc než bylo zdrávo.
Všeho moc škodí, a jednou se Roman dohřál a přitlačil. Mum dostal svou stránku, a na ní byl uveřejněn jeho pracovní deník - příchody do práce, co za ten den udělal, jak dlouho mu to trvalo. Bylo za co se stydět, a Mum se styděl. Přislíbil lepší pracovní morálku. Vydrželo mu to myslím ani ne týden. Potom podal výpověď dohodou.

Po Mumovi tu zbylo pusto a plno nedokončené dlouhodobé práce, do niž se od té doby nikdo nepustil. Mum odcházel s pocitem křivdy - stále se nám donáší, že má pocit, že bez jeho pracovních výkonů to nezvládáme, že pracoval za čtyři i za pět, že se mu nedostalo kýžené finanční odměny. To je na tom to nejsmutnější, že si neuvědomil, že je úplně mimo.
Teď je tu Ála. Stíhá práci za pět Mumů a to nijak nespěchá. Mum by se prostě divil.
 
Dokončeno červenec 2003

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz