Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Na ulici

Druhý výjev z téže doby zachycuje jiný druh bezútěšného prostředí. Snažila jsem se dát důraz na reálnost zobrazení, na každodennost prostředí.
Vlastně se ty dva - tento a předchozí Průhled - doplňují: jeden zobrazuje situaci uvnitř, jeden venku, jeden zobrazuje ženu, druhý muže.

V podobných reáliích jsem se skutečně občas nacházela, byly mi proto blízké. Ne, mrtvola tam neležela, ale možná jsem se jenom špatně dívala.


Důležité je to, co leží na zemi, a to není zrovna nic moc. Vlastně jsou tam samé odpadky, protože i takováhle mrtvola s groteskní vidličkou v zádech je vlastně už k nepotřebě. I takový škaredý dům je k nepotřebě, nikdo v takovém nechce bydlet - ve špinavé chodbě najdxeme jen ty, které společnost už odmítá.

Výkresů z téže doby bylo více, ale zachovaly se jen tyto dva. Tak třeba panovník - to byl muž z profilu s krutými tenkými rty. Nebo Vražda v garáži - to jsem malovala na téma jakési dětské říkanky o kťátku, co si hrálo v garáži a moc se tam umazalo. Nebo Modrá růže - zapálený hořák plynového sporáku zobrazoval moji skutečnou vizi, při níž jsem pochopila Akašickou kroniku.
 
únor 1985, Jihlava

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz