Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Astrovíkend říjen
... který už nebyl vůbec normální

Tentokrát to bylo úplně jinak. Kromě úplně prvního Astrovíkendu, který byl zadarmo, se vždycky platilo za stolek. A cena se pomalu zvyšovala. Tentorkát se platilo už 800,- Kč, což je údaj vhodný pro zapamatování. Jako údaj vhodný pro zapamatování a další zpracování bych také doporučila toto: (Spolu?)Majitelem agentury, která pronajímá výstavní plochy je pan Prošek.

Když jsme dojeli na místo, byl jednak pozdní čas - termín byl přeložen ze září na začátek listopadu kvůli pražské povodni - jednak lilo a bylo takové to podzimní napjaté období. Do místnosti nás nechtěli pustit, že nemáme vstupenku. Poslala jsem tu protivnou bábu někam s tím, že tady účinkujeme a ať si nevymýšlí. Pátrala jsem pohledem po všudypřítomných organizátorech z Astra - nikde nikdo. Tak jsme hledali svůj stolek, což vždycky bývá práce... Přející a vstřícní kolegové totiž stolky kradou, visačky schovávají anebo ty, kdož přicházejí později, odsouvají někam nakonec, nehledě na určený "zasedací" pořádek (s námi to ovšem mají marné; vezmeme stolek, visačku a prostě se vecpeme tam, kde je větší mezera a hlavně kde nás bude vidět), zatímco organizátoři "poctivě a pečlivě" dbají o to, aby každý dostal to, co zaplatí. Stolek jsme nikde nenašli, a to vůbec žádný.

Mezi návštěvníky jsem našli velmi rozčilenou paní Proškovou. Řekla, že Astrovíkend zakázal majitel Astra, že ji vyhodí z práce kvůli tomu, že tady byla a že nic nesmí zařídit. Všechno se jí vymklo z ruky - stolky si vzali nepozvaní, kteří nikomu nic neplatili, redaktoři mají zákaz akci dokončit, bude z toho průser. Omlouvá se, ale nemůže nám pomoci. Chvíli jsme bezradně hledali místo. Potom se Mum usmál, roztáhl a šel do auta pro deku. Takovou měl velikou, vlněnou. Deku jsme roztáhli uprostřed místnosti, přímo proti vchodu. Na ni jsme rozložili našich pár knih a vytvořili z polštářů věštecký koutek. Lepší místo snad jsme snad nikdy nebyli ... a já jsem se na té zemi nenachladila, na což jsem hrdá.
No tak budiž.

Potom jsem se s nikým z Astra neviděla ani neslyšela, až v lednu 2003 jsem si zapůjčila jeden kus časopisu. Redakce se změnila, paní Prošková už nebyla šéfredaktor. Kdyby vás zajímalo, jestli nám někdo vrátil těch 800,- za pronájem stolku, tak ne - nevrátil. Čekali jste něco jiného?

Těch 800,- Kč ještě přijde ke slovu, uvidíte. K tématu se totiž ještě vrátím v průběhu roku 2003.
 
leden 2003

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz