Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Astrovíkend květen
Takový normálka Astrovíkend - teď s odstupem vím, že poslední normálka. Tak si toho važte :-))))

Takový normální zmatený Astrovíkend. Konkurenční vědmy se milují stále stejně, cožpak o to, leč zdá se, že věštců a věštkyň výrazně přibývá. Dokonce tak moc přibývá, že zachvilku nebude komu věštit, protože všichni jen budou nabízet svoje služby.
Když jsem domlouvala podrobnosti, například kdy přijedeme a jak dlouho se zdržíme, vzala si sluchátko v redakci paní Prošková, šéfredaktorka Astra. Teď mluvila s Marcelou Košanovou, která napsala knihu a bude ji na Astrovíkendu křtít. Že prý jsem přece napsala taky knihu, a že bychom ji mohli taky pokřtít. Trošku jsem se tomu podivila - kniha vyšla v prosinci a byl květen, dost pozdě na křtiny. Ale když to chtějí... koneckonců proč ne. Když paní Prošková pokládala telefon, měla radostný úsměv, jako kdyby právě upekla velké spiknutí - už ale bohužel nevím, k čemu jsem se jim tak hodila. Nedělám si iluze, určitě to nedělali kvůli mým zlatým očím nebo dokonalé popularitě.

Takže v přívětivém květnovém počasí na pozadí Křižíkovy fontány proběhly opožděné křtiny. Byla to celkem legrace. Kolegyně Košanová se profesionálně usmívala, stáli jsme tam asi půl hodiny jako pikóti a nakonec nás nikdo moc neposlouchal, cože to tam na pódiu povídáme. Nepochopila jsem, proč tam máme pana Brázdu, když kmotrem mým je ing. Stříbrný a kmotrem Marcely Košanové ing. Baudyš senior. Asi maskot Astra.
Jinak normálka. Dostala jsem krásnou identifikační visačku, ale opravdu nezapomenutelnou: Zuzana Antares - Hlubinná magie. :-)
Naše fotky bohužel nevyšly, takže máme jen foto přejaté. Mrkněte do fotogalerie.
 
červenec 2002

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz