Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Natáčení v TV Prima (2001)
Natáčení v TV Prima jsem málem odmítla - nebo vzdala, jak se to vezme. Volala mi scénáristka Sauny a tvrdila, že jsem numeroložka a mám provést numerologický rozbor roku 2002 (pro ty, co mě neznají: to mne škokovalo; tento typ rozborů pokládám za dost šílený nesmysl, především proto, že vyjde tak obecný výsledek, že za něj může snad jedině numerologie ... která je při rozboru roků dost bezmocná), pak jsme se stále nějak nemohly domluvit, potom mi dala špatnou mailovou adresu, takže se mi dopis pro ni stále vracel. Tak jsem si adresu zjistila, poslala jí svůj návrh scénáře svého vystoupení, ale jí došel jen poslední odstavec, takže jsme se nemohly domluvit.

A do toho se mi tak, ale tak!!!! nechtělo nic dělat, že jsem si říkala, jestli mi to stojí za to a nebýt Romana, asi bych to vzdala.

Kdybych měla pokračovat ve vyprávění v podobném duchu, pak mohu uvést, že scénář mi zkousli na pár z kontextu vytržených vět - což by nevadilo, když začnu mluvit, nikdo mne nezastaví - ale horší bylo, že Tomáš Krejčíř, moderátor, se tématu nedržel a snažil se o vtipnost tím, že se vyptával na dosti odtažitá témata, jako kdo z věštců si kolik vydělá a jestli má jakýsi divák rád sport. Pořad se tím pádem rozbíhal zcela netušenými směry, účinkující se zamotávali do vyprávění o vztazích a o dobru či zlu a čemvšemještě a to, co vypadalo ve studiu jako dobrá sranda (hlavně proto, že to Roman občas komentoval), vyznělo ve vysílání jako celkem nekoncepční bezobsažné plkání, které diváky nudilo případně popudilo a vypadalo odflákle.

Na druhou stranu jsme i něco zažili. Raven Arconi vypadá zblízka starší než na známých fotkách - což nevadí, sluší mu to! - a je překvapivě nesmělý. Paní šéfredaktorka Spiritu (jméno jsem zapomněla, omlouvám se) je veselá kopa. Pan Brázda je vskutku prazvláštní člověk. Toníček Baudyš mladší působí sebevědoměji než kdykoliv předtím.

Potkala jsem i nějaké známé z minulých natáčení, tak jsme dali krátkou řeč. V Praze jsme se ani nezdrželi, do města vyřizovat jsme poslali Muma s instrukcemi, že napřed jsou povinnosti, potom je hospoda. A mazali jsme domů pokračovat v zimním spánku.

Inkriminovaný scénář najdete pochopitelně o pár stránek vedle.
 
6.1.2002

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz