Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?




Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.







Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana



Revue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!






Letní festival v Rokycanech (2001)
Možná jste si toho nevšimli, ale byl magický rok. Začalo to Slunovratem vloni - ale to si přečtěte jinde - O přelomu věků... - je tam souvislostí dost, byť byl onen článek (O přelomu věků...) tenkrát zamýšlen takřka jako politický kometář . Vlastně - když se na to dívám a čtu po sobě, musím říct, že jsem to tehdy dost vystihla. Jen jsem možná nedocenila vliv Berana, protože ten tomu teprve dal tu správnou šťávu.

A věci se děly. jestli má někdo pocit, že byl špatný rok - je to mýlka. Každému co jeho jest. Jestli má někdo pocit, že se letos nic tak extra nedělo, je zřejmě na štíru s vlastním duchovním vývojem ... sorry, ale trvám na tom, ten rachot, jak se mlátí arcidémoni nedovolí usnout!

Ale nechci zabíhat, chci psát o Rokycanech, čili o festivalu Miluj svůj život na začátku července. Leč právě proto jsem začala tak zeširoka, že červenec byl poznamenán nejen mojí osobní situací a že ve vzduchu bylo tolik síly, že stačilo natáhnout ruku. Jestli jsem někdy věděla co chci, bylo to teď. Jestli jsem někdy věděla, jaké jsou čáry světa a co je jeho cílem i významem, bylo to teď. Člověk takové období často nezažívá, proto si ho tolik pamatuju a vlastně celé prázdniny jako by byly signovány touto silou.

A zase jsem odbočila. Hm, s pravdou ven - on ten festival za moc nestál, aspoň z mého pohledu. Chyběla mu atmosféra, bylo tam málo lidí.... no a co nemohu pochváliti, nebudu hanět. Nadpis ke článku jsem si nachystala koncem července, když jsem se dostala k počítači, ale dopisuji jej až 31. října. To už máme za sebou další rokycanský festival, tak chci narovnat staré dluhy a zbavit se psaní o tom předešlém. Ale fakt to asi nepůjde.
 
31.10.2001

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz