Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Věštírna na svátek Čarodějnic (30.4.2001)
Tak minule jsem chválila vydařenou nováckou Věštírnu. Tentokrát to bude jinak - totálně se nepovedla. Všechno šlo jaksi divně.
Celkem příjemná scénáristka Hanka si se mnou dala sraz v Praze a dobře jsme si povykládaly. Nabízela jsem jí mimo jiné, že bychom šli s Romanem do vysílání oba. Bylo to zamítnuto - prý je to o čarodějnicích a účastnit se smějí jen ženy, muži jsou vyloučeni. Dost mne potom překvapilo, když jsem ve studiu uviděla jednoho z našich mladých astrologů - zřejmě byli vyloučeni jen někteří muži dle Orwellovy poučky "všechna prasata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější".

Věštírně a "Čarodějnicím" ale osud příliš nepřál ani z mé strany. V době natáčení, což bylo začátkem dubna, řešil jeden z mých hodně blízkých známých dosti závažný osobní problém, s nímž jsem se mu snažila pomoci. Chtěla jsem při tom využít práce s pozvednutými emocemi. Zagitovala jsem kamarádku, která jednak jevila dosti ztřeštěnosti, aby se do podobné akce pustila, jednak se zdála být (ach, ta zdání!) emočně stabilní a jednak byla dosti inteligentní, aby pochopila, co se po ní žádá - asi bych měla podotknout, že to zase nebylo tak jednoduché.
Jak už to u kamarádek bývá, občas zklamou. A právě tentokrát dotyčná dívka spíše než na dohodu myslela na vlastní pocity, nezralé ego a na jejich uspokojení. Těsně před natáčením se zrovinka cosi stalo, co se mi moc nelíbilo - a nelíbilo by se to nikomu na mém místě, to si jsem zcela jistá - leč snažila jsem se to zachránit. Ten den jsem se vůbec nevyspala, tím myslím ani minutku, natáčení bylo dopoledne (nezasvěceným prozradím, že mám po léta obrácený biorytmus: v noci straším a dopoledne spím) a při kamerových zkouškách jsem seděla jako žbluňa a modlila se, ať už to skončí.
A podle toho vypadal i výkon před kamerou. Kdyby pohled vraždil, asi jsem tehdy ve studiu měla okolo sebe samou mrtvolu. Vidět do budoucnosti se prostě občas nevyplácí a kdyžtak se to má dělat pořádně .

Ale mám štěstí v neštěstí. Buďto ten díl zrovna nikdo neviděl anebo si ničeho nevšiml.....
 
10.5.2001

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz