Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Festival Miluj svůj život v Rokycanech (2001)
Povánoční mezisvátková atmosféra mně připadla ospalá, proto jsme cestou z Brna stáli u každé benzinky, abychom se posilnili kávou. To se projevilo na době našeho příjezdu - byli jsme tam až asi ve 23 hodin. Příjemně nás překvapilo, že organizátoři byli ve střehu a počítali i s nočními ptáky, jako jsem já a Roman a beze všeho nás ubytovali i takhle pozdě.

Ubytování. To byl jediný kámen úrazu na celé akci. Pokojík se zaplivaným topením, s rozbitým nábytkem a vůbec nevábně vypadající, na společné předsíňce s partou zedníků. Soukromí nic moc. Proto jsme raději utekli o den - či spíše o noc - dříve. Třeba jsem rozmlsaná teplou postelí a klidem, který vládne u nás doma. Ubytování je první a poslední, nač jsem si v Rokycanech mohla stěžovat. Jinak - paráda. Těm, kdož tam nebyli, doporučuju.

Místo konání akce byla pěkná moderní škola. U vchodu se stálo potulovalo sdostatek pořadatelů, kteří mohli odpovídat na otázky návštěvníků nebo je směřovat na místa, která hledali. Hned za nimi, napravo v chodbě, bylo nacpáno prodejci všeho možného, triček s energetizujícími motivy, knížek, her, tarotových karet, léčitelských pomůcek, vonných tyček, čajů a bylinek a spousty dalších věcí. Vše pěkně pohromadě, stačilo si vybrat. kdo si neuměl vybrat, mohl si nechat poradit.

Po chodbě dál se šlo do tělocvičny - cestou jste míjeli výtvarné kolže z přírodních materiálů, vytvořené na kterémsi semináři - samé zdařilé věci, radost se podívat. Na konci tělocvičny jste mohi navštívit čajovnu, kde se konalo plno pěkných přednášek - poslouchala jsem hodnou chvilku feng-šuej, pak jsem musela jít za povinnostmi. Přednáškových sálů bylo několik, dalo se vybrat z přednášek na různá témata. Ufo, zdraví, věštectví, rozvoj osobnosti, léčitelství, výtvarné techniky, cíle lidstva. Věřím, že každý si mohl vybrat, záběr byl široký.

Nalevo od vchodu bylo stěžejní místo, kuchyně a jídelna, zapůjčená Haré Kršnovcům. Jejich kořeněná vegetariánská jídla byla silně poživatelná a přijatelná i pro masorády, jako jsem já.

V Rokycanech jsme strávili celý jeden den až do pozdního večera. Atmosféra byla výborná. Pořadatelé se usmívali, byli vstřícní a tolerantní, návštěvníci výstavy vypadali nadmíru spokojeně. Potkala jsem několik známých tváří mezi vystavovateli, přednášejícími i návštěvníky, a protože jsme většinou každý z jiného koutu republiky, mohli jsme aspoň v klidu a pohodě prohodit pár slov. Na svojí přednášce jsem měla zvědavé a otevřené posluchače a co víc jsem si mohla přát?

Krásnou tečku za naším jednodenním pobytem udělal bubnovací večer s p. Čambalem. V tělocvičně se sešla většina těch, kdož do večerních hodin vydrželi a tancovali a tancovali... bylo to moc pěkné. Odjížděli jsme sice pozdě večer, ale ve velice dobré náladě. Těším se na příští Rokycany v létě.
 
21.1.2001

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz