Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Astrovíkendy v Červené Lhotě (2000)
Mám pocit, že jsem se stala obětí mystifikace. Nejhorší na tom, je, že dobrovolně a ráda. O nedorozumění s pražským Astrovíkendem jsem už psala. Tady to ale bylo horší.
Začalo to nabídkou k účasti na těchto akcích. Mělo jít o nějaké festivaly - tak mi aspoň bylo řečeno. Proč ne, aspoň se dostanu mezi lidi.

Šly dny. Nic se nedělo, nikdo z Astra se mi neozval, že by pro mne měl nějakou organizační informaci či pokyn. Už mi to začínalo být divné, první z akcí měla být asi za týden. I zavolala jsem do redakce Astra.

Paní redaktorka se upřímně zděsila. "Oni vás nekontaktovali? To už dávno měli…!" Dostala jsem číslo na organizátorku z CK Tomi Praha, která byla, mírně řečeno, nevlídná. Baže mne to naštvalo.

Připomínám, že jsem ještě ani zbla netušila do čeho jdu.

Vysháněla jsem organizátory z Brna, kde CK Tomi sídlí. S jednou z nich jsem se setkala a pak s ní i zůstala v kontaktu, protože na Astrovíkendy převzala patronát. Domluvili jsme se kompromisně, vlastně vše dobře dopadlo, nebudu zdržovat podrobnostmi. Ještě pořád jsem netušila nic o povaze akce.

Na první Astrovíkend jsem nakonec jela jen uspořádat přednášku. Nejvíce mne překvapilo, když jsem zjistila, že se jedná o uzavřenou akci pro asi 30 lidí, ne o festival. Pak mne překvapila hrozná úroveň ubytování a pak jakýsi hospodský ráz celého víkendu, kdy na přednáškách se kouřilo a večer byla diskotéka. Připadalo mi to jako degradace věštectví a nejen věštectví (sama jsem neměla ani na jedné z plánovaných akcí věštit, měla jsem mít magickou poradnu). Nechci pomlouvat. Ale v tu chvíli jsem se sama sebe ptala, co že to tam dělám. Podruhé už jsem věděla, do čeho jdu. Jela jsem pracovat s klienty, tentokrát ne jen tak, ale za předem dohodnutou odměnu. Nebudu napínat - ty peníze mi nedali, dostala jsem jen část a odůvodnění bylo takového charakteru, že jsem se sama sebe znovu zeptala, jestli je mi tohoto zapotřebí. Znám svoji cenu, a urážející srovnávání či pobídky opravdu poslouchat nepotřebuji. A zvláště ne od těch, kdož mají o mé práci, její náplni a účinku představu jen mlhavou.

Je mně to velice líto. Tím spíš, že ta brněnská organizátorka byla jinak moc příjemná a že časopis Astro mám ráda. Kdybych neslibovala, že o akci sem napíšu, nedělala bych to. Proto mi to taky tak dlouho trvalo.
 
25.11.2000

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz