Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Jak to dopadlo s Luciferem II.
aneb O bráně a obraně

Dvojicí mrtvých psích novorozenců jsem před necelými třemi roky svoje veřejné zápisky končila, protože těch pár maličkostí, které jsem sepsala mezi květnem 2007 a letošním podzimem (2009) nelze započítat jinak, než jako omluvu špatnému svědomí.
Mrtví pejsci byli předznačením nastávající doby. Potom bylo ještě několik mrtvých a zraněných psů, i když ti už byli jenom ve snu. Sice je zveřejňování snů v kursu čili in, ale zatím se nepřidám. Sen je osobní poselství. Nejdřív mu musím porozumět a musím jej sama nebo s nejbližšími spřízněnými dušemi dožít, pak jej mohu veřejně interpretovat nebo jen dát k dispozici. Jiné je to se sny, u nichž předpokládám obecné sdělení, tedy sdělení ne-jen-pro-mne. Ty by se měly zveřejnit co nejrychleji. Není dobré učinit svým majetkem zvěst, jíž jsem pouze prostředníkem. Ale to jsem utekla od původního tématu.
Pes je hlídač. Je blízký člověku, proto souvisí s jedinečným lidským vědomím – či spíše sebeuvědoměním – i s potřebou blízkosti. Mrtvý nebo nemocný pes značí troskotající vědomí, vzdávající se já a bezmocného hlídače, který už necení zuby ani neštěká na bránu. A do ní zatím proudí cizí vlivy, síly Plutónovy, síly pekelné...Mezi objevením se učení Theléma, vzestupem diktátorských režimů, vznikem řádu Thule nebo analytické psychologie, Abramelinovou magií, Středozemí (ohrožovanou Sauronem), UFO, Necronomiconem a filmem Vetřelec je významná souvislost, a jak si vtipně všiml Jozef Karika v Branách meonu, to všechno souvisí s těžbou ropy. Uvažujte – vždycky jde o to, že z hlubin něčeho, nějakého vesmíru, propastí času, dávné minulosti, nitra země, hlubin nevědomí, prostě kdesi Odtamtud, začíná lidstvo ohrožovat něco, co lze při nedostatku fantazie označit jako dávné Zlo nebo invazi mimozemšťanů. Logická úvaha zní, zda není lepší otevřít té mimo-lidské civilizaci, ať je to kdo chce, brány zevnitř - jednak jsou silnější a jednak se stejně nikdo nebrání. Účinná obrana vychází ze základní premisy: rozeznat nepřítele. A kdo chce nepřítele rozeznat, musí jej umět uvidět. Ale zkuste někomu vysvětlit, že jsou tady. Lidé chtějí být klamáni a nějakého toho trojského koně si zaslouží. Pročež jsem pro dobro lidstva, pro obnovení jeho magických sil a aby se to všechno už sakra hnulo dopředu, udělala takovou škvírku.
Ale jak říká jeden můj kamarád: toto je můj web a žádné veřejné místo, tak si taky přestávám všímat lidí a píši zase o mně a o tom, co mi to přineslo. Nerituál-rituál prošel dobře, nedošlo k újmě na mém zdraví, celkově se cítím posílena a obohacena. Psi už jsou all-coright, dokonce živi a zdrávi, štěňata se narodila, ba dokonce i koťata jsem jednu noc živila. Stodoly se plní a peníze se kutálí. Oni ti pekelníci člověka vždycky trochu převálcují, ale zatím jsem ještě nikdy nebyla škodná.

A proč to všechno píši? Abyste mi jednou nevyčetli, že jsem pěkná potvora, protože jsem vám to neřekla.
Komentáře:

Revue44
Revue44

 
Dopsáno 11. 1. 2010

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz