Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Srazy magick 2004 v Brně i v Praze

V Brně byly dva a v Praze zatím jeden. Ještě jeden zkusíme sezvat zase na listopad. Tentokrát proběhla všechna setkání komorně a v klidu. Kdo četl o předchozích srazech, jistě tuší, že jsem poslední, komu by to vadilo.

První, únorový "velký" sraz v Brně, jsme uspořádali U Korzára na horní palubě. Sešlo se nás asi 15. Příjemným hostem byli Dan z Prahy a jeho přítelkyně, i Lida z Brna. Poprvní mezi nás přišel i nepřehlédnutelný Ota. Z nemocnice čerstvě propustili poslepovaného Hraběte, takže ani on, stálý účastník a spolupořadatel srazů, nechyběl.

Jako ohlas na minulé, podstatně hlučnější setkání vymyslela Šárka s mojí a Romanovou spíše symbolickou pomocí tzv. Mudla-test. Znalci příběhů o Harrym Potterovi jistě vědí, oč jde. Test měl úspěch. Bylo zábavné pozorovat, jak to lidé vzali vážně, jak šustili papíry a škrábaly tužky. Všichni byli potichu a soustředili se - až jsme se lekli, že nepochopili vtip. Kvůli výsledkům se nakonec dokonce někdo zlobil. Většina lidí ale vtip po kratším, někdy trošku delším čase dešifrovala. Potom už byla jenom volná zábava.

Na pražský srazík v dubnu se přihlásilo šest místních, ale nakonec přišel jen Martin, který nám pomáhá s organizací pražských srazíků. Zato se objevil Snop s nímž jsme nepočítali a zvládl zábavy za všechny nepřítomné. Velice dobře se s ním povídalo o magii i o prozaičtějších okolnostech lidské existence v tomto čase a místě. V restauraci na Vinohradech, jejíž jméno si nepamatuji, nás chtěli nakonec ošidit, tak máme i nezapomenutelný zážitek. Nakonec nás neošidili, ale byli nehezky protivní.
Zábavu jsme ještě dotáhli s Martinem, který nás ochotně nejen ubytoval, pohostil vínem a něčím k snědku, ale druhý den taky provedl po několika neobyčejných místech v Praze. Na fotkách z vycházky jsem si později povšimla, že jsem velmi podobná své matce, což mne nemálo překvapilo.

Druhý velký, protože brněnský sraz se konal U korzára na spodní palubě. Příjemně nás překvapili Julie s Merlinem, kteří se delší dobu neozvali. Slíbený striptýz se sice nekonal, ale tak trošku jsme s tím počítali, tak se nikdo nezlobil. Šárka mne inspirovala povídáním o magii předků. Hrabě se blýskl zkušenostmi s jinými stavy vědomí, Ota se ukázal jako dobrý společník a hbitý diskutér. Ukázal se i soused Stoky. Byl to dobře strávený večer, a končili jsme zase až nad ránem v protějším nonstopu.
Kdo tam nebyl, přišel zase o dobrou zábavu na nejen magická témata.

Heslo pro všechna příští setkání: Už žádný mudla!
 
dokončeno v červenci 2004

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz