Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Jak jsem natáčela v TV (2000)
TV natáčení má svoji atmosféru. Pravda, i ta je někdy lepší a jindy stojí za málo. Pokud ale je člověk realista a nemyslí si, že televize je tu kvůli němu (ono je to přesně naopak - on je tu kvůli televizi, která jej pozře, stráví, zmačká a pak zahodí), stojí to vážně za to. Je to zábava.

Svoje pořady pokud možno sbírám. Mám je nahrané na videu, většinou někým jiným. Jednak jsou některá vysílání přímé přenosy. Jednak v naší programové nabídce některé televize chybí - třeba TV Nova, na niž jsem zanevřela v devadesátém sedmém, kdy kvůli povodním neváhali její reportéři vlézt kamkoliv, jen aby se popásli na lidském neštěstí; tehdy jsem Novu odpojila a tak to u nás zůstalo - a jednak kdo má pořád koukat na televizi a hledat tam sebe.
Některé pořady mně v mé sbírce chybí - třeba natáčení na brněnském Židovském hřbitově z dubna 2000, které se velice povedlo. Tehdy jsem musela přesvědčit představitele Židovské obce, že na hřbitově nebudeme vyvádět žádné nepravosti, jak se domnívali. Ale snad mně uvěřili, nevím, jak se potom při schvalování na hotový pořad dívali. Mám náš Židovský hřbitov moc ráda, je to kouzelné místo. A jako jeden z mála našinců umím hebrejsky.
Nejhorší vzpomínky mám na velmi staré natáčení s Novou. Byl to nějaký ten pořad Na vlastní oči nebo Nedej se zákazníku či jak se to jmenovalo. Namísto ve 12 přijeli v 17 hodin, lezli nám do bytu protože přitáhli spoustu čumilů, kteří se nevešli do provozních prostor a nejen to: Pořad překroutili, vystříhali, použili jen to, co se hodilo a paní moderátorka hm, jak to říct, nechytrá a nepříliš vnímavá. Někdy si prostě říkám: Co jsem tam lezla.
 
Brno, 28.7.2000

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz